Zamknij

28.11.2011 – ZAPOWIEDŹ PREMIERY PŁYTY “MAGNESS – ZAWSZE BĘDZIESZ OBOK MNIE”

MAGNESSDla tych co nie mogą się doczekać premiery płyty zespołu “MAGNESS” mamy bardzo interesującą wiadomość :) Tak, tak już w piątek 2 grudnia światło dzienne ujrzy chyba najbardziej oczekiwany debiut tego roku. Krążek nosić będzie tytuł “Zawsze Będziesz Obok Mnie” i uwierzcie prędzej czy później usłyszycie tytułowe nagranie jako hymn na każdym weselu (pierwszy taniec).Oczywiście nie zabraknie “Wakacji Na Mazurach”, “Głowę Unieś I Walcz” i … no właśnie :) przecież wszystkich hitów nie będziemy wymieniać ? ocenicie sami.. Kochani czekać było warto… naprawdę warto? Muzycznych “perełek” w branży przecież jest tak bardzo mało… Cierpliwości to tylko 5 dni…

4 komentarze

 1. jopek napisał(a):

  Magnes, Magnes, ma gest. Nareszcie, bo ileż można czekać?
  Max dance i magnes to czarne konie muzyki disco i dance.

 2. Zenoo napisał(a):

  Kiedy jakiś preorder na allegro lub jakaś inna forma zamówienia?

 3. Boguś napisał(a):

  Dobra CD już zamówiona poprzez allegro szkoda że w piątek się ukazała bo cały weekend trzeba będzie czekać zanim dotrze to myślę do środy trzeba będzie poczekać :) super debiut !

 4. Bogumił Dębkowski (Boguszek) napisał(a):

  Dobra CD Warta zakupu :-) Gorąco Polecam prócz znanych już numerów,znajdują się na CD numery które również wam się spodobają. a w śród nich kolejne hity oraz przeboje które nadają się na dobrą imprezę :) na CD znalazły się numery które niosą coś sobą nie ma zapychaczy na CD byle były :) płyta utrzymana w dobrych klimatach disco numery ze smakiem zrobione. Bez przegięć Muzyka niosąca sobą radość i dobrą zabawę :) do CD chętnie się wraca po pierwszym odsłuchaniu nie powędruje na półkę. Debiut na 5+ Warto było czekać na ten debiut idealny prezent na święta !

Dodaj własny komentarz